Manicure i pedicure

Face of woman with flower

Dłonie i paznokcie są bardzo ważnym elementem urody, dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra dłoni oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej osoby. Zdrowe paznokcie powinny być elastyczne, gładkie i lśniące.

W swojej ofercie mamy następujące zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni i paznokci:

Manicure hybrydowy:

Manicure hybrydowy to zdrowe, mocne paznokcie oraz trwały kolor z pięknym połyskiem każdego dnia. Efekt utrzymuje się do 3 tygodni.

Manicure biologiczny:

Manicure biologiczny jest to klasyczny zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą nieinwazyjną, bezpieczną.

Manicure SPA jest to klasyczny manicure biologiczny wzbogacony dodatkowo o zabieg wygładzająco-regenerujący skórę dłoni.

Manicure japoński:

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne, witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego.

Zabiegi parafinowe – kąpiel parafinowa dla dłoni

Dzięki intensywnemu uczuciu ciepła i zastosowaniu silnie regeneracyjnych kosmetyków skóra staje się jędrna, miękka i elastyczna. Efekty widać od razu po pierwszym zabiegu nawet na szorstkiej i przesuszonej skórze.

Zadbane i dobrze wyglądające stopy są podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie każdej kobiecie. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym.

Pedicure w gabinecie kosmetycznym wykonywany jest za pomocą wysokiej jakości frezarki firmy Gerlach. Sprzęt ten zaopatrzony jest w sterylne, wymienne, szybkoobrotowe końcówki i specjalny system pochłaniania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Usuwanie odcisków, modzeli i nagniotków jest szybkie i bezbolesne.

Pedicure klasyczny – tradycyjne wycięcie skórek cążkami, usunięcie zrogowaciałego naskórka, lakierownie paznokci

Pedicure biologiczny – usunięcie skórek i zrogowaciałego naskórka bez użycia metalowych narzędzi Pedicure leczniczy – usuwanie wrastających paznokci, nagniotków, modzeli.

Pedicure leczniczy – usuwanie wrastających paznokci, nagniotków, modzeli,

Pedicure hybrydowy – usunięcie skórek i zrogowaciałego naskórka klasycznie lub biologicznie, lakierowanie paznokci specjalnymi lakierami utrwalanymi w lampie, trwałość do 4 tygodni.

adminManicure i pedicure